Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Fjoralba Kafazi - I Besoj Ëndrrës  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Pjesëmarrëse në

Festivali i 34-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

01/12/1995

1995-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "I Besoj Ëndrrës" kënduar nga Fjoralba Kafazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Fjoralba Kafazi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet