Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fjoralba Zeqollari

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  33
BIOGRAFIA: Fjoralba Zeqollari është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 1 Tetor 2018, Fjoralba Zeqollari publikon videoklipin "Sa Te Dua". Muzika e këngës u punua nga Bledi Telha. Më datë 18 Shtator 2019, Fjoralba Zeqollari publikon videoklipin "Vendlindja Ime". Muzika e këngës u punua nga Bledi Telha, teksti u shkrua nga Marjol Rrapaj, ndërsa për orkestrimin u kujdes Bledi Telha. Më datë 5 Qershor 2020, Kudret Ismaili & Fjoralba Zeqollari publikojnë videoklipin "Do Te Marre E Mos Beje Naze". Muzika dhe...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Anula

Blerina Todi (Bela)

Valentina Myzeqare

Anida Qarri

Pamela Thellipi

Burbuqe Esti

Ueda Hysa

Meri Gici

Behare Çuedari

Liljana Stafa

Tags: Fjoralba Zeqollari


Komente mbi këtë artist