A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Fjoralba Zeqollari - Vendlindja Ime


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/09/2019

2019-09-18T18:00:09

Muzika & Orkestrimi:

Bledi Telha

Teksti:

Marjol RrapajNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Vendlindja Ime" kënduar nga Fjoralba Zeqollari.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Vendlindja Ime".
Videoklipi nga Fjoralba Zeqollari i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019