Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Fjorela Forde

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  28
BIOGRAFIA: Fjorela Forde është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 14 Shkurt 2018, Fjorela Forde publikon videoklipin "Shën Valentini". Më datë 19 Qershor 2018, Fjorela Forde publikon videoklipin "Vetëm Ti". Më datë 28 Qershor 2018, Fjorela Forde publikon videoklipin "Zemra". Më datë 13 Korrik 2018, Fjorela Forde publikon videoklipin "Ciganja". Më datë 23 Nëntor 2018, Fjorela Forde publikon videoklipin "Lagem Po Nuk Tretem". Më datë 20 Prill 2019, Fjorela Forde publikon videoklipin "Te Kam...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Fitore Berisha

Neta

Sina Hima

Edona Shala

Mirjeta Tershana

Nevrije Demolli

Arjeta Krasniqi

Erlinda Balaj

Blerinda Bajrami

Eli Tufa

Tags: Fjorela Forde


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet