Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fjorela - Sa Pak Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk do lutem ti te rrish
Dhe pse zemra,zemren prane e do
Vec prane e do,ta dish.
2.
Nese ik do ta kuptoj
A ja vlen dashnia jone,
Ndjenja jone.
Para ref:
Kush me shume se une te njeh
Per ty jeten kush e jep
A e sheh,a e sheh
Sa ja vlen...!?
Kush me shume se une te ndjen
Per ty dhe veten pas e lej
Nuk e fsheh,jo se fsheh
E di mir ti une sa vlej.
E din ti sa vlej
Ti ti sa pak
Ah sa pak,sa pak zemer me paske dasht
Une pa limit e pa ndale
Gjitha ty ti dash.
Ti ti sa pak
Ah sa pak,sa pak zemer me paske dasht
Une pa limit e pa ndale
Prap Gjitha ty ti jap.
2.E di,malli do te marre
: Nuk do mundesh pa me pare oh sa mall
Kush me shume se une te ndjen
Per ty dhe veten pas e lej
Nuk e fsheh,jo se fsheh
E di mir ti une sa vlej.
E din ti sa vlej
Ti ti sa pak
Ah sa pak,sa pak zemer me paske dasht
Une pa limit e pa ndale
Fjorela Xhaferaj
Publikimi: 28/10/2021
Teksti: Lind Islami
Video Produksioni: MagicPro
Produksioni: Jeris Kaso
Mix & Master: Jeris Kaso


Fjorela - Sa Pak
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Pak".
3. Video është e këngës "Sa Pak", por nuk këndohet nga Fjorela.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0