Flaka Krelani

Me Kë është Flaka Në Ulqin?

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[18-07-2015]
Vera ka ardhur, i nxehti tropik ka "zbarkuar" dhe shumë njerëz po kërkojnë të gjejnë vendin më të mirë për të pushuar, relaksuar e freskuar.

Këngëtarja Flaka Krelani disa herë ka treguar se e preferon shumë Ulqinin, ku po ashtu ka kënduar për vite me radhë në sezonin veror.

Flaka, aktualisht ndodhet në Ulqin. Ajo, po e shijon kohën e bukur dhe natyrisht po fotografohet në çdo hap.

Flaka nuk ka treguar se me kë po i kalon këto ditë në Ulqin. (Indeksonline)

Me Kë është Flaka Në Ulqin?


Komente 0