Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flaka Krelani - T'Boj me Rock Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

e kam kete kang une vetem per ty
tu e ngu ske me mujt ti mu ngi
e kom ni rif qe shum leht e mban mennd
edhe ni tap qe ty te len pa mend...
e tash kot e kot kjo keng ty te nxen
kallesh krejt ste ze vendi vend
e hajde sote kno bashk me mu
ti u bone kati nqjell per me shku

ref:
Rock
ti do te kallesh krejt
ti do te qohesh krejt
ti do te qmendesh krejt
jejejeeejeee
UNE TE BOJ ME ROCK
ROCK
ROCK
UNE TBOJ ME ROCK

e di qe roku ty shum te pelqen
te kallet shpirti dhe trupi te kceen
e ngon pa ndal qdo nat' e qdo dit'
edhe kjo kang tash per ty eshte hit
e tash kot e kot kjo keng ty te nxen
kallesh krejt ste ze vendi vend
e hajde sote kno bashk me mu
ti u bone kati nqjell per me shku

ref:
ROCK
ti do te kallesh krejt
ti do te qohesh peshe
ti do te qmendesh krejt
jejejeeejeee
UNE TE BOJ ME ROCK
ROCK
ROCK
UNE TBOJ ME ROCK

a e di sa mir te njof un ty
ne shpirt te ndjej pa egersi x2

UNE TE BOJ ME ROCK
ROCK
ROCK
UNE TBOJ ME ROCK
ROCK

ti do te kallesh krejt
ti do te qohesh peshe
ti do teqmendesh krejt
jejejeeejeee
UNE TE BOJ ME ROCK

ROCK
ROCK
UNE TBOJ ME ROCK


Ky tekst u dërgua nga AdelinaFlaka Krelani
Publikimi: 15/04/2008
Festivali: Zhurma Show 2008
Festivali: VFM 2008
Festivali: Top Fest 5
Video Produksioni: Entermedia


Flaka Krelani - T'Boj me Rock
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T'Boj me Rock".
3. Video është e këngës "T'Boj me Rock", por nuk këndohet nga Flaka Krelani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Flaka Krelani:


Komente 0