Live Video

Flaka Krelani - Le Te Behet Çfare Te Doje


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

29/12/2009

2009-12-29T05:52:18

Pjesëmarrëse në

Festivali i 48-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Le Te Behet Çfare Te Doje" kënduar nga Flaka Krelani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Flaka Krelani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Flaka Krelani:

Më Shumë...