Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flaka Krelani - Zjarm Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  7

Zjam

Teatër plot mashtrus
Trojana e Sundus
Kurorat me epsh blehen
Plot servila t’maskun
Që Artin e shkatrun
Shumë kollaj n’treg vrehen

E boj se e Du
Sdu me ma imponu
Kta Pirat që me lek dehen

Jom Zjarr
Jom Zjarr
Jom Zjarr n'shi

Ref…

Zjam Flak, Zjam Flak, Zjam Flak
Qes prej gojes
E kom prej përvojes
Ndjeki rregullat e Lojes (2x)

E krijoj n’thellsi
Plot me Dashni
Suksesi krijon Vlerën
Servila t’maskun
Që Artin e shkatrun
Shumë kollaj n’treg vrehen

E boj se e Du
Sdu me ma imponu
Kta Pirat që me lek dehen

Jom Zjarr
Jom Zjarr
Jom Zjarr n’shi

Reff…
Zjam Flak, Zjam Flak, Zjam Flak
Qes prej gojes
E kom prej përvojes
Ndjeki rregullat e Lojes (2x)


Ky tekst u dërgua nga RominaFlaka Krelani
Renditja: Top 200
Publikimi: 13/09/2014
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 14
Video Produksioni: ASHA


Flaka Krelani - Zjarm
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zjarm".
3. Video është e këngës "Zjarm", por nuk këndohet nga Flaka Krelani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Flaka Krelani:


Komente 0