Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flaka Krelani - Jan Qu Fjalt E Urta Pesh Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Jon qu pesh fjalt e urta
Krejt dalin trima masi t’kalon tuta
Mos shit men po fito men
Se guha shkon aty ku varra dhem
Trimi i mir me shoke shume
Kshtuqe fol pak e ngo shume
Po dielli i mire doket n’sabah
Rreze dielli n’qytetin tem s’po shoh kerka
AI QE KA DON HALA
AI QE S’KA S’OSHT FUKARA
Pune shume e fjal pak
Premton shume s’vepron aspak
Ujku kimen e ndrron e zanatin se harron
Budallen mos e vet se vet t’kallxon
Din me vjedh ai qe din me fsheh
Nuk han qeni qe leh


Flaka Krelani - Jan Qu Fjalt E Urta Pesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jan Qu Fjalt E Urta Pesh".
3. Video është e këngës "Jan Qu Fjalt E Urta Pesh", por nuk këndohet nga Flaka Krelani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Flaka Krelani:


Komente 0