Live Video

Flaka Krelani - Osiris


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/12/2016

2016-12-21T20:43:57

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Qëndrim Krelani

Pjesëmarrëse në

Festivali i 55-të në RTSHKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Osiris" kënduar nga Flaka Krelani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Flaka Krelani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Flaka Krelani:

Më Shumë...