Më mbaj mend (për 1 muaj)


Flaka Krelani - Rebelohem

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rebelohem".
3. Video është e këngës "Rebelohem", por nuk këndohet nga Flaka Krelani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Flaka Krelani - Rebelohem  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  14

Muzika:

Endrit Shani

Teksti:

Qëndrim Krelani

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2016

Komente

Asnjë Koment

07/11/2016

2016-11-07T11:28:02+00:00

Lermëni të flas
Lermëni të bërtas
Në çdo kohë e çdo çast
Në çdo derë unë trokas

Të jem ujë në shkretëtirë
Si fener në errësirë
Kam veç një dëshirë
Që të jem e lirë...

Ref.
Si martire e patrembur Rebelohem...
Si energji e pashterur i bërtas botës
Nguli zemrën në errësirë
T'rrezatoj si diell i lirë
Udhëtoj si yjet në hapsirë
Rebelohem...


Ky tekst u dërgua nga  Annonim
Më Shumë Këngë Nga Flaka Krelani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet