Më mbaj mend (për 1 muaj)


Flaka Krelani - Vet'me

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vet'me".
3. Video është e këngës "Vet'me", por nuk këndohet nga Flaka Krelani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Flaka Krelani - Vet'me  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika & Teksti:

Flaka Krelani

Komente

Asnjë Koment

31/07/2018

2018-07-31T16:54:39+00:00E kuptova që veq lakuriq don me m'pa
Insiston bashk n'shtrat me ra
Sekretet personale me ty mi nda
Andra me sy qel jo me mu s'ka

Historia lyp që na mu nda
Premtime dhurata jo mo nuk ka
M'thirre diamant
Deshte me mi ble mant

Si macja që i qart qant
Tash po m'thu sa shum po m'dham
Si macja që i qart qant
Tash po m'thu sa shum po m'dha a am

2X reff:
Tash po nina ma free
Kur un vetëm po pi
Me ni got raki
Un kam ra n'dashni

Historia vazhdon kur e bone me ni tjetër
Si ujqit e vjetër
Maje shënim n'letër
(maje shënim n'letër)

Pse m'dole kaq i paftyr
Mi bo prapa shpinës s'osht mënyr
Nëse don mu nda mu thuma n'ftyr
Mos e gjej asni tjetër mënyr

Pse po miresh me intriga
Lej kta tripa tripa tripa
Gjestet tua si gjestet e qikav
Hastalavista shoki se une ika


Më Shumë Këngë Nga Flaka Krelani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet