Official Video

Flaka Krelani - Ndrysho


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/09/2018

2018-09-12T17:30:00

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 19
Veq genjejm e presim
Pse qajm kur vdesim
Prej te vertetes fshihem
Pse s’bashkohem po grindem

Kerkojm parajsen ne thellesin e ferit
Kerkojme dashunin ne ballon e tmerrit
Bejm ndryshimin duke qendrru njejt
Pse kur deshtojm thu ja ka vlejt

2x
Gjith kemi frik ta shijojm qetsin
Dojm me u pjek pa e shiju feminine
Bota po na fale
Sa her qe gabojm
Me shpres qe nje dite
Cdo gja permisojme

REF.:
Duha t’me premtosh
Se nje dit do ndryshosh
Gjithcka nis nga sot
T’verteten ta kerkosh

Varrose te kalumen
Fillo nje ander te re
Kur Frika nuk egziston
E ardhmja del mbi dhe

REF.:
Duha t’me premtosh
Se nje dit do ndryshosh
Gjithcka nis nga sot
T’verteten ta kerkosh

Kartolina (1)

2018-09-21 18:32:17
Kërkojmë parajsën
në thellësinë e ferrit
Kërkojmë dashuninë
në ballon e tmerrit

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Flaka Krelani:

Më Shumë...