Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flaka Krelani - Garden Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Thone qe vuajtja sjell progres
Por une prap lot prej syve qes
E kalumja me kohe vdes
Ata veq thone, e une ende pres
Mundona kujtimet me i fundos, ato veq qelin
Kujtime te reja mbjellin
Nuk ndahen, si Hana me Diellin

2x
Kam nevoje per pak vetmi,
Pak qetesi, me u largu nga kjo dashni

Ref.:
Mendoj per ty
Jetoj per ty
Deri ne pafundesi
Ku ishe ti, ne ket histori
Mendoj per ty
Jetoj per ty
Deri ne pafundesi
Ne ket histori, ku ishe ti

Kohes e fatit po i lypi arsy
Ate dit qe u lidha me ty
Pse t'pash ne sy
Dashni e mbyllun me drry
Me ndjek si hije, kudo qe shkoj
Me shpres qe do te takoj
E kujtimet tona
Me dashni te re ti mbuloj

2x
Kam nevoje per pak vetmi,
Pak qetesi, me u largu nga kjo dashni

Ref.:
Mendoj per ty
Jetoj per ty
Deri ne pafundesi
Ku ishe ti, ne ket histori
Mendoj per ty
Jetoj per ty
Deri ne pafundesi
Ne ket histori, ku ishe ti


Flaka Krelani - Garden
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Garden".
3. Video është e këngës "Garden", por nuk këndohet nga Flaka Krelani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Flaka Krelani:


Komente 0