Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flaka Krelani - Lambo Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nuk kemi video për këtë këngë.

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lambo" kënduar nga Flaka Krelani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

L3O - Lambo

Refren X2

Ajo don ajo don lamborghini
Ajo don ajo don ajo don perignon
Ajo don ajo don lamborghini
Ajo don ajo don ajo don perignon


L3o

Ti kom dhon tonat ty
Amo ti ski vlersu
Ke dasht vec money kerre
Jo nuk um ke dasht mu
E tash po vjen 1 kohe
Qe ki me u pendu
Atehere ki mem lyp
Amo ski mem gjet mu
Nuk e di se qa ki dasht
Nuk e di se qa ki lyp
Nuk e di qysh ti je kon
Deri sa e qite kryt
Ti munesh per me shkrujt
Ama smunem me ta kthy
Ti mundohu vec sa t dush
Amo smunet mu kty

Blero

Se tash tash un jam pa ty
Me lot me sy
Se kjo zemer mua mu ka thy
Pa dashuri


Refren X2

Ajo don ajo don lamborghini
Ajo don ajo don ajo don perignon
Ajo don ajo don lamborghini
Ajo don ajo don ajo don perignon


L3o

Fajin e ki
Sa her pom shkrun ti mu hic spo ma nin spo ma nin
Fajin e ki
Deshirat prap me ti plotesu qato dit mo nuk vin mo nuk vin

Blero

Se tash tash un jam pa ty
Me lot me sy
Se kjo zemer mua mu ka thy
Pa dashuri

Ever-B - Lambo

Im father for this shit my nigga

(Pjesa1)
Gjith e dhezmi qelmi gjamin edhe lshojna zonin
Shum adrenalin po doket na e kena fronin
Maje fjalen mrena mos e qit pi goje
Se vina hina mrena e ndrojm episoden

Ey mos folni probleme sun i mani
Ku jeni kan dje qe sot po shani
Ata jan ka dojn mem nal si len inati
Ti ti thiri kejt zarfiksat se moti e kallim na na

Mos meno qe nalna pa i pa kejt ntok bro
Ti nuk je kan dje mem pa kur un kesh broke broke
Po folin po folin po sjena ti ni jo
Jom ardh un lej zeros sukses per me kor

Shoki shoki gazin e maj full
Shoki shoki jeta mu ka ndru
Nuk ka lidhje a mujn mem ndenu
Se bjondina jeme i pagun i pagun

(Ref 2x)
Lambo e benz jom ka shtrina si nkrevet
Po nina high splifi o kam qon teret
Ligjet i thej me ekip jena komplet
Jeten e shtrejt sun e pagun asniher


(Pjesa 2)
Alo alo alo alo jeta shpejt si lambo
Nese kta vesin per mu ti sen mos kallxo
I sho tum kopju po rri e nuk po boj zo
Ti smun me mor ti nuk bon show

Zoti sta ka dhon gjith e dhezi so fer
Gjith e shkeli deri nskej
Gjith e thiri un me nejt e masnej spo maj men sen
Jom bo problem en ket qytet

En ket qytet um she tu ngajt veq per cash cash
I thom qoje qoje nalt tani preke per asfalt
Qka ish bo mos me kon na
Kta nuk bojn show e leje mo art

Jom tjeter qka une jom qkas
Folin per skuad deri deri sat vim na na

Shoki shoki gazin e maj full
Shoki shoki jeta mu ka ndru
Nuk ka lidhje a mujn mem ndenu
Se bjondina jeme i pagun i pagun

(Ref 2x)
Lamo e benz jom ka shtrina si nkrevet
Po nina high splifi o kam qon teret
Ligjet i thej me ekip jena komplet
Jeten e shtrejt sun e pagun asniher

Jaro - Lambo

REF.:
Jeten e shpejt sikur lambo
qa bohet let tbohet kujna poja nin bro
paret i kom Konto
kena shum secrete po ti nuk i din jo

Secret mas secreti
mas meje krejt qyteti
lekin gjith e njeki
t’hup idenditeti
JARO o shteti hekrin gjith me veti

vay vay vay JARO ta bon bye bye
vay vay vay conection International ay ay ay

REF.:
Jeten e shpejt sikur lambo
qa bohet let tbohet kujna poja nin bro
paret i kom Konto
kena shum secrete po ti nuk i din jo

Tasht krejt e din ja shtina lojes fllaken me Gasolin
Dubai po kthena prap Prishtine
kush jom une JARO krejt e din

Money Money jom tu njeh
qfar jeta o kjo its okej
Money Money jom tu njeh
qfar jeta o kjo its okej

REF.:
Jeten e shpejt sikur lambo
qa bohet let tbohet kujna poja nin bro
paret i kom Konto
kena shum secrete po ti nuk i din jon

Më shumë këngë me këtë titull:


Publikimi: 28/01/2020Më Shumë Këngë Nga Flaka Krelani:


Komente mbi këtë këngëFlaka Krelani - Lambo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lambo".
3. Video është e këngës "Lambo", por nuk këndohet nga Flaka Krelani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.