Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flaka Salihaj - Më Mungon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nata është e qetë
yje plot në qiell
era fryen lehtë
e unë po rri vet

Ti nuk je
të kërkoj
askund s'të gjej

(ref.)
Dhe nuk di
Pse t'kërkoj
unë për tyyyy
kam nevoj

E as nuk dii
a mendon
se sa shuuum
më mungon
më mungon
më mungon
më mungon

Nata është e qetë
yje plot në qiell
era fryen lehtë
e unë po rri vet

Ti nuk jee...


Ky tekst u dërgua nga Flaka


Nuk kemi video për këtë këngë.
Flaka Salihaj - Më Mungon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Më Mungon".
3. Video është e këngës "Më Mungon", por nuk këndohet nga Flaka Salihaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 1