Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Flame është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 24 Mars 2020, Flame publikon videoklipin "Schenk Mir Eine Nacht"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Redioni

Xhevdeti

Geni Vesholli

Ylber Franca

Fonci Nomja

Sardi Gs

Mentor Kollari

Mandi Xhambazi

Astrit Rrenja

Enver Ahmeti

Tags: Flame


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet