Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video

Flame - Schenk Mir Eine Nacht  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

24/03/2020

2020-03-24T20:54:59+00:00


"Schenk Mir Eine Nacht" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Flame.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Flame i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet