A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Flame & Latuà - Bang


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

11/01/2018

2018-01-11T17:30:01

See Also

Latuà


[Ref.]
Se na jena la familia
Na sjena rrit me kmisha
I miei fra ecin pa visa
Tra i palazzi tu pi weeda

Bang, bang bang
Me mrri ma nalt e me dhez Bang Bang!
Bang, bang bang
Me mrri ma nalt e me dhez Bang Bang!

[FLAME]
Une vet jam Loco
Niveli dyt San Goku
Con i fra Ja mai solo
Kom stil edhe pa Polo

My flow like Latifi
Marku and Krasniqi
Armando and Shaqiri..

Si Giulio Cesare...e...e...e..
Flami Imperatore!
Si Giulio Cesare...e...e...e..
Flami Imperatore!

[Ref.]
Se na jena la familia
Na sjena rrit me kmisha
I miei fra ecin pa visa
Tra i palazzi tu pi weeda

Bang, bang bang
Me mrri ma nalt e me dhez Bang Bang!
Bang, bang bang
Me mrri ma nalt e me dhez Bang Bang!

[LATUÀ]
Son busy col bizi frate non mollo mai
Edhe nese gabomi brudi na skena faj
Kur e shoh un Cdo dit e kam si mu kan 1 maj
Bang bang, dojna mrri sa ma nalt

Dojna mrri sa ma nalt ×4

E frate siamo qui pensando solo ai soldi
Sto zaino versace pieno pieno di money
E bevo sta viola passando per i blocchi
E questi soldi io li faccio per i nostri

[Ref.]
Se na jena la familia
Na sjena rrit me kmisha
I miei fra ecin pa visa
Tra i palazzi tu pi weeda

Bang, bang bang
Me mrri ma nalt e me dhez Bang Bang!
Bang, bang bang
Me mrri ma nalt e me dhez Bang Bang!


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019