Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flamur Plakaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Nekovc (Drenas) 
  • Mosha:
  • 21 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Flamur Plakaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Flamur Plakiqi filloi te kendoje qysh i vogel kur ishte 6 vjeq. Ai për herë të parë doli në skenë në vitin 2009 më këngën “nFestival m’thirri Drenica”. Ai mori pjese ne shume festivale dhe u shperblye ne shume festivale. Disa festivale qe aj mori pjes dhe u shperblye: Fusharrez(2011) Me SHKA "SHOTE GALICA" Nga Drenasi (Vendi i 2), Skenderaj (2011) (Vendi i 2) Istog (2012) (Vendi i 3 dhe qmimi i publikut),Festivali i shkollave komunale Drenas (Sol...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Flamur Plakaj, Flamur Plakiqi

Komente 0