Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Flavia Mija

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  56
BIOGRAFIA: Flavia Mija është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme. Më datë 17 Maj 2016, Flavia Mija publikon videoklipin "Po Vjen Nusja". Më datë 19 Nëntor 2016, Flavia Mija publikon videoklipin "S'me Meriton". Më datë 12 Tetor 2017, Flavia Mija publikon videoklipin "Bije Dibrone Lind N'tirone"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Donika Tufa

Hafsa Zyberi

Enxhi Vlashi

Natasha Qemalja

Edlira Arifi

Fatma Zyberi

Greta Berati

Greta Zani

Valbona Halili

Valbona Mema

Tags: Flavia Mija


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet