Më mbaj mend (për 1 muaj)


Flipp - Qa Po Do

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qa Po Do".
3. Video është e këngës "Qa Po Do", por nuk këndohet nga Flipp.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Flipp - Qa Po Do  (Feat. 1tt'z & Scaby)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

1tt'z

Featuring

Scaby

04/03/2010

2010-03-04T17:37:30+00:00Reff ://(x2)

1TT'z
Qa po ddo fol kallzo, vet e lyp mos u anko
ulu ngo perjeto , e harro qa ki bo
Kadal mos bon zo , afro le at bal
aj spo din ka deshtu , me mu jeten e ki prall

fLLipp :
Ja kom msy qasaj qike, qe spi ja rras kerkujt
Dy tri fjal ja lshova ,ajo n`tavolin mu gjujt
Kurr skom paramenu, qe pina qikaq shpejt
Me ty loqka jem qikjo nat u shem krejt
Se kjo nat e veqant , u maru vetem per ty
Ti veq thirrum mu une vi ta thej ty
At shpin at bel, je piktur veq per mu
Leje at harabel,so ka din me punu
Se sonte oj ti qik , ndjenjat mu kan zgidh
Kjo nat hala ma xeher ,kur ti para mi dridh
N`mes neve dyve, segziston asni dallim
Se ti don argtim e un du argtim
E di qe po t`pelqej , un me ty po thej rak
e kur t`hin legjenda , nihesh hala me HOT
Qarkullo sille dridhe , kape sille as 1 zo
Kjo nat esht per mu e ty , tjeter sen sdu me bo

Reff ://

1TT'z
Qa po ddo fol kallzo vet e lyp mos u anko
ulu ngo perjeto e harro qa ki bo
Kadal mos bon zo afro le at bal
aj spo din ka deshtu me mu jeten e ki prall

scaby
Hajde llokum hajde ti te un
ky sen ta then shum seni jem bon bum
Whe qa pom kqyr nime dokesh si star
hajde gjuju ka un leje at klloshar
qe veni par qe qe qe kush po win
fLLipp. edhe scaby normal hitin ta bin
hajde prap qoje pesh nana nina nina na
afroju ka na se sen sdin ata
prap qoju nkom hajde kallu prizren
llokum a je nveti mos um rri me ni ven
hajde kalle qit nat hajde nie qit sen
pe vrej po ta then e di po t`pelqen
terrin ta boj drit e driten ta boj terr
qet nat lshoje nler une bona shofer
a po do me tvozit ku po do me tqu
mos ta nin loqka jem se kom njet me tmartu

Reff ://(x2)

1TT'z
Qa po ddo fol kallzo vet e lyp mos u anko
ulu ngo perjeto e harro qa ki bo
Kadal mos bon zo afro le at bal
aj spo din ka deshtu me mu jeten e ki prall


Ky tekst u dërgua nga Endrit
Më Shumë Këngë Nga Flipp:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet