Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Flipp - Kthehu

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthehu".
3. Video është e këngës "Kthehu", por nuk këndohet nga Flipp.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Flipp - Kthehu  (Feat. Cuba & Petro)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

03/04/2010

2010-04-03T00:29:06+00:00fLLipp. //
zemer skem nevoj mu marr me inat
at dit kur u largowe dashuria e pat
ku na meten fjalt ah ku na met aj fat
kurr mos wepro mir pa u mat

peTro //
boll pe lypi spo rikthehet dashnia jem
sa dit e sa net nuk pom zen veni ven
zemra u trem lumturia u shem
ksi lloj dashnie besom smahet men
jeta esht kurw ajo t`tradhton
gjithqysh ka me t`qi qyre mu qa pom bon
deti esht i vogel sa kom mall un per ty
det mu bo loti tu vujt un per ty
spo muj mu pajtu e spo muj kuptu
un tdu ma shum se veten po ti mu athu
amdon a m`urren a nashta nuk um wren
a po fol najkush per mu kallzo kush po len
kush spot tlejon me mu mos mu kon bashk
ti duhet mi kthy mu puthjet qe ti dhash
kthehu se po t`du harroj dit e fshtira
kthehu ti kthehu i jetojm dit ma t`mira

fLLipp. //
zemer skem nevoj mu marr me inat
at dit kur u largowe dashuria e pat
ku na meten fjalt ah ku na met aj fat
kurr mos wepro mir pa u mat

Cubba //
Zemra um dhem kur e di qe me ty sjom
munona mu bo i fort po kot un e kom
spo di qa me bo cilen rrug tasht me shku
kthehu zemra jem se per ty jom tu shkru
e di qe um ki dasht po un nuk t`besowa
won um ra n`men won un e msowa
ke kogja shtir me ma marr qit zemer
sje e vetmja ti po asni tjeter femen
ngomi qeto fjal per ty jom tu i thon
lot um pikojn e spo din qysh mu nal
sa her menoj per ty zemra do me mu kall
kthemu zemra jem kthemu per mu qmall
sa her falje me t`kerku weq doren me ta prek
gjithmon kom me t`dasht sa tjom gjall n`kit jet
shum her na u prishem po ti zemren ma ke thy
e prap i lutna zotit qe ti me mu kthy yeahh .

fLLipp. ://
zemer skem nevoj mu marr me inat
at dit kur u largowe dashuria e pat
ku na meten fjalt ah ku na met aj fat
kurr mos wepro mir pa u mat


Ky tekst u dërgua nga Blerta
Më Shumë Këngë Nga Flipp:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet