A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Flo Rida

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Tramar Lacel Dillard
  • Vendlindja:
  • Carol City, Florida 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 40 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Flo Rida është një këngëtar i huaj shumë i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop dhe R&B. Emri i tij është Tramar Lacel Dillard, por reperi njihet më shumë si Flo Rida. Albumi i tij debutues u hodh në treg në mars të 2008-ës dhe ka titullin "Mail on Sunday". Kënga e parë e albumit është "Low", një bashkëpunim me T-Pain dhe kolona zanore e filmit Step Up 2. "Low" zuri vendin e parë në klasifikimin Billboard Hot 100. Këngë të tjera, pjesë të albumit, që u pozicionuan mjaft mirë në klasifikimin e Hot 100 janë "In the Ayer", një bashkëpun...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Will.I.Am

Justin Timberlake

Pitbull

50 Cent

Kanye West

Usher

Lil Wayne

Ne-Yo

Josh Turner

Bobby Valentino


Tags: Flo Rida

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019