A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Floetri - Klandestin  (Feat. Unikkatil)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  9

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/12/2011

2011-12-12T00:55:39

Featuring

Unikkatil

Song from the album:

"Openroad (Mixtape)"


Ref:2x UniKKaTiL
..................................................
Kur je tata mata pidh none shum
Ka me pas shum njerz qe dojn me ba zullum
Per kto sene osht 1 sen i msheft kerkush nuk e din
Sherri i udhes tane bana kandestin
..................................................

FloeTri
..................................................
Jom i vlefshem se une vlej shum
Do jon qu kunder me bo zullum
Se i lam pa gjum degjenerum
FloeTri Tornados vendin ta shkund
Kshyri fallcat ja prishem facat
I sosem macat i moren masat
Le kur tjesh i verrtet
Kejt bota mu qu kunder shqiptari ka me met
Se shkoj ka shkoj temen e boj
Bona besnik kerkujt si besoj
Qka do qe boj perpara shkoj
Nsy ti lexoj analizoj
E kur kurr sun um bon
Sillum pshtillum ju bojna dom
1 sqarim i thjesht si komplikim
Rri n'KLANDESTIN e t'qoj e n'deshtim
..................................................

Ref:2x UniKKaTiL
..................................................
Kur je tata mata pidh none shum
Ka me pas shum njerz qe dojn me ba zullum
Per kto sene osht 1 sen i msheft kerkush nuk e din
Sherri i udhes tane bana kandestin
..................................................


Lyrics submited by  GazmendKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019