Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flora Gashi - Merre Zemren Time Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Mos i pyet te tjeret per mua,
Asnnjehere mos i pyet,
Eja vete hape zemren,
Jam shpirti yt.

Mos i vet keto fjale te kota,
Se une zemren ta kam fal,
Me ty shpirt jam e dashuruar,
Merrem vesh pa fjale.

Merre Zemren time,
Dhe jetoje jeten,
Mos i beso genjeshtrat,
Kur e ke t'verteten.

Merre Zemren time,
Dhe jetoje jeten,
Mos i beso tjerve,
Dhe e ki nje veten.

Mos i pyet te tjeret per mua,
Asnnjehere mos i pyet,
Eja vete hape zemren,
Jam shpirti yt.

Mos i vet keto fjale te kota,
Se une zemren ta kam fal,
Me ty shpirt jam e dashuruar,
Merrem vesh pa fjale.

Merre zemren time,
Dhe jetoje jeten,
Mos i beso genjeshtrat,
Kur e ke t'verteten.

Merre zemren time,
Dhe jetoje jeten,
Mos i beso tjerve,
Dhe e ki nje veten.


Ky tekst u dërgua nga  AnisaHelloFlora Gashi
Publikimi: 01/12/2005


Flora Gashi - Merre Zemren Time
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Merre Zemren Time".
3. Video është e këngës "Merre Zemren Time", por nuk këndohet nga Flora Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:


Komente 0