A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Flora Gashi - Lujë Dorën


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Fol Me Mu"


lumja dil te lumja nate
po na shkon si nje sahat
hajde hapin mos e mat
luje shpirtin për merak

Ref: 1: Lujë doren posht e nalt
ty te kam zemer sikur mjalt
luje me qef e për merak
sikur luga ne bardak

Ref: 2 : o0o zemer luj me ta
jena knaq tu ba seba

o0j zemer marshalla
hijen tende kush se ka

Ref: 3: luj luj e mos u ndal
tash si me luje djal
luj luje mos u ndal hajde zemer krejt me pa

Ref: 4: Knohet kenga hiq pa ndal
atmosfera qenka kalle
luje për hater 2 sevdas
e kane bota let e plas

REF: 1: Lujë doren posht e nalt
ty te kam zemer sikur mjalt
luje me qef e për merak
sikur luga ne bardak

REF: 2 : o0o zemer luje me ta
jena knaq tu ba seba

o0j zemer marshalla
hijen tende kush se ka

REF: 3: luj luj e mos u ndal
tash si me luje djal
luj luje mos u ndal hajde zemer krejt me pa

REF: 4: Knohet kenga hiq pa ndal
atmosfera qenka kalle
luje për hater 2 sevdas
e kane bota let e plas

REF: 1: Lujë doren posht e nalt
ty te kam zemer sikur mjalt
luje me qef e për merak
sikur luga ne bardak

REF: 2: o0o zemer luj me ta
jena knaq tu ba seba

o0j zemer marshalla
hijen tende kush se ka

REF: 3: luj luje mos u ndal
tash si me luje djal
luj luje mos u ndal hajde zemer krejt me pa


Lyrics submited by adelina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019