Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flora Gashi - Ose Mu Ose Bjondinen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Je ka del me tjeter femer
xhelozija m`kalli ne zemer
sta kam prish qysh ke than
tjetra vendin ma ka zan (ref 2 her)

ose mu ose bjondinen
njanes ti ktheja shpinen
ose une ose ajo
zemra ty cilen ta do (ref 2 her)

Mos po lyp pak si shum
qka ka ajo qe skam une
syri unt kurr nuk ngihet
shum dashni puna perzihet (ref 2 her)

ose mu ose bjondinen
njanes ti ktheja shpinen
ose une ose ajo
zemra ty cilen ta do (ref 2 her)


Ky tekst u dërgua nga estrelitaFlora Gashi
Publikimi: 01/12/2007
Muzika: Agim Gashi
Teksti: Agim Gashi
Orkestrimi: Rrahman Kryeziu


Flora Gashi - Ose Mu Ose Bjondinen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ose Mu Ose Bjondinen".
3. Video është e këngës "Ose Mu Ose Bjondinen", por nuk këndohet nga Flora Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:


Komente 0