A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Flora Gashi - Mos Mendo Me Mu Me Lujt


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2005

2005-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Merre Zemren Time"


Paske ardhe ne adress gabuar sjam aja qe ke meritu paske humbur rruget tua nuk asht jeta lojn per mu
paske ardhe ne adress gabuar sjam aja se ke meritu paske humbur rruget tua nuk asht jeta lojn per mu

Mos mendo me mu me lujt se e ban veten me vujt smeret zemra me fjal kota jo mor djal nuk jam e jotja 2x

Mos te kajn rejt dy syt ne bal shko anej nga paske ardhe slejoj zemren me ma thy kqyr me sy e sjam per ty 2x

Mos mendo me mu me lujt se e ban veten me vujt smeret zemra me fjal kota jo mor djal nuk jam e jotja 2x

Mos te kajn rejt dy syt ne bal shko anej nga paske ardhe slejoj zemren me ma thy kqyr me sy e sjam per ty 2x

Mos mendo me mu me lujt se e ban veten me vujt smeret zemra me fjal kota jo mor djal nuk jam e jotja 2x

Mos mendo me mu me lujt se e ban veten me vujt smeret zemra me fjal kota jo mor djal nuk jam e jotja 2x


Lyrics submited by sana
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019