Më mbaj mend (për 1 muaj)


Flora Gashi - Oj Anita

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Anita".
3. Video është e këngës "Oj Anita", por nuk këndohet nga Flora Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Flora Gashi - Oj Anita  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  40

Këngë e albumit:

"Oj Anita"

Komente

4 🔥

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00PO KENDOJ UNE SOT NJI KENGE
O PER NJI JETIME
JA KENDOJ UNE
ME GJITHE ZEMER
ASAJ VAJZES TIME

M'DETYRUAN VUAJTE T'RENDA
NGA AJO PER ME U NDA
ASNJIHERE NE JETEN TIME
MA NUK E KAM PA

M'DETYRUAN VUAJTE T'RENDA
NGA AJO PER ME U NDA
ASNJIHERE NE JETEN TIME
MA NUK E KAM PA

REF:
OJ ANITA, VAJZA IME
KURR NE JETE UNE S'TE HARROJ
QAJ, TERE KOHEN, PA GJUME NATEN
CDO HERE TE KUJTOJ
OJ ANITA, VAJZA IME
KURR NE JETE UNE S'TE HARROJ
VEC ATEHERE KUR DHEU I ZI
MUA TE ME MBULOJ

ISHTE CAST I VSHTIR ATEHERE
KUR E PERQAFOVA
DHE NE ATE DITE
PREJ SAJ U LARGOVA

QAJTA TERE RRUGEN
PER TE TUJ MENDU
ASNJIHERE S'I NDALA LOTET
TU E PERKUJTU

QAJTA TERE RRUGEN
PER TE TUJ MENDU
ASNJIHERE S'I NDALA LOTET
TU E PERKUJTU

REF:
OJ ANITA, VAJZA IME
M'THUAJ BABIT A S'MENDON
QE ME NDAVE NGA NENA IME
M'LEN JETIME PERGJITHMONE
OJ ANITA, VAJZA IME
M'THUAJ BABIT A S'MENDON
QE ME NDAVE NGA NENA IME
M'LEN JETIME PERGJITHMONE
OJ ANITA, VAJZA IME
KURR NE JETE UNE S'TE HARROJ
VEC ATEHERE KUR DHEU I ZI
MUA TE ME MBULOJ
OJ ANITA, VAJZA IME
KURR NE JETE UNE S'TE HARROJ
VEC ATEHERE KUR DHEU I ZI
MUA TE ME MBULOJ


Ky tekst u dërgua nga Fjolla Vorfaj
Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet