Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Flora Gashi - Ti Ke Mbetur Ai I Vjetri


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Fol Me Mu"
E dua me don
por diqka nuk po shkon
Sa herë qe jam vetë
ai me largohet shpejtë

E dua aq shumë
por fajin se kam unë
Edhe pse e lus
ai s'rrin as nje minut.

Po mendove vetem per vete
ai qe ishe edhe mbete
ka shumë javë e ka shumë muaj
qe po pres dhe ende vuaj.

Rri me mu o rri me mu
ti je i vetmi qe e din se qka po du.
Rri me mu o rri me mu
ti jei vetmi qe zemren t'a kom dhuru.

E dua aq shumë
por fajin se kam unë
Edhe pse e lus
ai s'rrin as nje minut.

E dua me don
por diqka nuk po shkon
Sa herë qe jam vetë
ai me largohet shpejtë

Po mendove vetem per vete
ai qe ishe edhe mbete
ka shumë javë e ka shumë muaj
qe po pres dhe ende vuaj.

Rri me mu o rri me mu
ti je i vetmi qe e din se qka po du.
Rri me mu o rri me mu
ti jei vetmi qe zemren t'a kom dhuru.

E dua aq shumë
por fajin se kam unë
Edhe pse e lus
ai s'rrin as nje minut.

Rri me mu o rri me mu
ti je i vetmi qe e din se qka po du.
Rri me mu o rri me mu
ti jei vetmi qe zemren t'a kom dhuru.

E dua aq shumë
por fajin se kam unë
Edhe pse e lus
ai s'rrin as nje minut.


Ky tekst u dërgua nga  rasimi
Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:

Më Shumë...