A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Flora Gashi - Ti Ke Mbetur Ai I Vjetri


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Fol Me Mu"


E dua me don
por diqka nuk po shkon
Sa herë qe jam vetë
ai me largohet shpejtë

E dua aq shumë
por fajin se kam unë
Edhe pse e lus
ai s'rrin as nje minut.

Po mendove vetem per vete
ai qe ishe edhe mbete
ka shumë javë e ka shumë muaj
qe po pres dhe ende vuaj.

Rri me mu o rri me mu
ti je i vetmi qe e din se qka po du.
Rri me mu o rri me mu
ti jei vetmi qe zemren t'a kom dhuru.

E dua aq shumë
por fajin se kam unë
Edhe pse e lus
ai s'rrin as nje minut.

E dua me don
por diqka nuk po shkon
Sa herë qe jam vetë
ai me largohet shpejtë

Po mendove vetem per vete
ai qe ishe edhe mbete
ka shumë javë e ka shumë muaj
qe po pres dhe ende vuaj.

Rri me mu o rri me mu
ti je i vetmi qe e din se qka po du.
Rri me mu o rri me mu
ti jei vetmi qe zemren t'a kom dhuru.

E dua aq shumë
por fajin se kam unë
Edhe pse e lus
ai s'rrin as nje minut.

Rri me mu o rri me mu
ti je i vetmi qe e din se qka po du.
Rri me mu o rri me mu
ti jei vetmi qe zemren t'a kom dhuru.

E dua aq shumë
por fajin se kam unë
Edhe pse e lus
ai s'rrin as nje minut.


Lyrics submited by  rasimi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019