A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Flora Gashi - Fol Me Mu


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Fol Me Mu"


pse spo fol oh shpirt me mu sdi pse mje idhnu boll me rrena tkan kallxu e boll tkan mashtru po dojn jeten me naj prish po dojn me nan da tan dynjaja xhelozojn me inat jan ba

hajde hajde fol me mu veq un tmiren po ta du fjalt e botes kan shum sherr drejt nuk folin as nje her x2

koha shkon e ti spo vjen zemren pse ma vret sa her tpys oh shpirti im perqiqen sme the e verteta del ne shesh heret ose von hajde leje kit dynja se as qe sviton

hajde hajde fol me mu veq un tmiren po ta du fjalt e botes kan shum sherr drejt nuk folin as nje her x2

hajde hajde fol me mu veq un tmiren po ta du fjalt e botes kan shum sherr drejt nuk folin as nje her x2


Lyrics submited by  linda
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019