Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Flora Gashi - E Dua Me Don  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"Fol Me Mu"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00E du a me don
por diqka nuk po shkon
sa her qe jam vet
aje me largohet shpejt

E dua aq shum
por fajin se kam une
edhe pse e lus
aje s`rrin as nje minut

Po mendove vetem per vehte
aje qe ishe edhe mbete
ka shum jav e ka shum muaj
qe po pres dhe ende vuaj

Rri me mu o rri me mu
ti je i vetmi qe e din se qka po du
Rri me mu o rri me mu
ti je i vetmi qe zemren ta kam dhuru

E dua aq shum
por fajin s e kam une
edhe pse e lus
aje s`rrin as nje minut


Ky tekst u dërgua nga Estrella
Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet