A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Flora Gashi - Kurr Nga Mendja Ste Largoj


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/04/2008

2008-04-09T10:48:20

Edhe pse ti m'je largu
Ne mendime prap te mbaj
Sa her un qe te kujtoj
Mu me mbushen syt me vaj

M'thuaj drejt se shum gabova
Se aq shum te dashurova
Me t'vertet te deshta ty
N'zemren time ishe ni

Mos mendo se te harroj
Mos kujto se s'te mendoj
Se gjithmon te deshiroj
Kurr nga mendja ste largoj

E mbaj n'mend kur m'thojshe mu
Se ne jet veq ty te du
E shtir jeta kur t'mashtron
Gjith rinin ta shkatrron

Se keshtu e ka kjo jet
Dikush qan dikush kendon
Kshtu e ka kjo jet e shkret
Ne kujtime gjith me mbet

Kur t'me merr malli per ty
Qaj me lot s'te shoh me sy
Mir e din se sa te du
Gjitha n'jet mi more mu


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019