A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Flora Gashi - Vallzo Vallzo


Choose star rating

Rating:  3 / Votes cast:  7

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

02/04/2013

2013-04-02T11:30:25

Song from the album:

"Dy Zemra Digjen"


Dasme e madhe ka fillu
sa mire te gjith jane duke vallzu
po ta them me knaqesi
kjo loj djalo eshte per ty

Dasme e madhe ka fillu
sa mire te gjith jane duke vallzu
po ta them me knaqesi
kjo loj djalo eshte per ty
Kjo loje eshte per ne te dy

vallzo vallzo vallzo
vajza tjera mos shiko
vallzo vallzo vallzo
ma e mira jam nder to

vallzo vallzo vallzo
vajza tjera mos shiko
vallzo vallzo vallzo
ma e mira jam nder to

Vajzat e tjera kur te afrohen
shikom mua ato largohen
shpejt largohen ma mendu
se e din qe je per mu

Vajzat e tjera kur te afrohen
shikom mua ato largohen
shpejt largohen ma mendu
se e din qe je per mu
Mire e din qe shume te du

vallzo vallzo vallzo
vajza tjera mos shiko
vallzo vallzo vallzo
ma e mira jam nder to

vallzo vallzo vallzo
vajza tjera mos shiko
vallzo vallzo vallzo
ma e mira jam nder to

Na te dy kur po vallzojm
me zili te gjithe na shikojn
na shikojne se jem te lumtur
vallzojm vallen me te bukur

Na te dy kur po vallzojm
me zili te gjithe na shikojn
na shikojne se jem te lumtur
vallzojm vallen me te bukur
vallzojm vallen me te bukur

vallzo vallzo vallzo
vajza tjera mos shiko
vallzo vallzo vallzo
ma e mira jam nder to

Na te dy kur po vallzojm
me zili te gjithe na shikojn
na shikojne se jem te lumtur
vallzojm vallen me te bukur

vallzo vallzo vallzo
vallzo vallzo vallzo

vallzo vallzo vallzo
vajza tjera mos shiko
vallzo vallzo vallzo
ma e mira jam nder to

vallzo vallzo vallzo
vajza tjera mos shiko
vallzo vallzo vallzo
ma e mira jam nder to

vallzo vallzo vallzo
vajza tjera mos shiko
vallzo vallzo vallzo
ma e mira jam nder to

vallzo vallzo vallzo
vajza tjera mos shiko
vallzo vallzo vallzo
ma e mira jam nder to


Lyrics submited by  rasimi
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019