Më mbaj mend (për 1 muaj)


Flora Gashi - Pina Viski

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pina Viski".
3. Video është e këngës "Pina Viski", por nuk këndohet nga Flora Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Flora Gashi - Pina Viski  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

21/06/2012

2012-06-21T18:18:19+00:00ref:qysh na ko kan oj ann ky gurbet
teri hijet teri si shqrbet
kur po vjen o lumi tiken ne polero shkojn e kallin krejt

ref:pina viski o me koka kolla
po lujn valle o vashat belolla
mele viskli amoni dizella e ne polero krejt ja bo ullerka

ref:o ofof aman aman aman ofof e nese doni me vallzue e ne polero hajde flora eshte tyj knue

ref:pina viski o me koka kolla
po lujn valle o vashat belolla
mele viskli amoni dizella e ne polero krejt ja bo ullerka


Ky tekst u dërgua nga  dardan
Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet