Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flora Gashi - Lute Lune Nanen  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

21/06/2012

2012-06-21T17:01:22+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lute Lune Nanen" kënduar nga Flora Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Flora Gashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet