A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Flora Gashi & Murat Gjoniku - Vendi I Vjeter


Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/02/2013

2013-02-12T17:22:17

See Also

Murat Gjoniku


Murat Gjoniku
prej gurbetit sot kam ardh te kam vellen e bardh nese nzemer nuk ki tjeter dil e prit te vendi vjeter 2x

Flora Gashi
sa shum vite kan kalu smujten zemrat me duru a sju vjen shum keq kur na shihni veq e veq 2x

Murat Gjoniku
vendi vjeter i dashuris
Flora
u be vend i tragjedis
Murat Gjoniku
un me tjeter ti me tjeter
Flora Gashi
tani shkojm te vendi vjeter (2x)

Murat Gjoniku
edhe pse ti nuk me don prap do shkoj te vendi jon atje ku na bashkoj zoti si kujtim let pikoj loti 2x

Flora Gashi
robi yt ishte fati ske qi ben mekatit t'rrejti pasuria sa pak vler tu duk dashnia

Murat Gjoniku
vendi vjeter i dashuris
Flora
u be vend i tragjedis
Murat Gjoniku
un me tjeter ti me tjeter
Flora Gashi
tani shkojm te vendi vjeter (2x)


Lyrics submited by Lina K
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019