Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Flora Gashi - Dashuria Ne Te Zez
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashuria Ne Te Zez".
3. Video është e këngës "Dashuria Ne Te Zez", por nuk këndohet nga Flora Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Flora Gashi - Dashuria Ne Te Zez Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

17/01/2010

2010-01-17T14:11:35+01:00Mua n`zez e tjetren n`bardh zemer kurr ma skam met ardh Dashurin se kam me kiste fshije njeren sot prej Liste (2x)

Ref. Nese don n`zez mem pas ta them zemer nuk ke shanc per mem pas qysh ke dasht du me dal haptaz Dynjas. (2x)

Deri sot keq te kam mesu vetem n`zez me dal me mu sdu veq n`zez zemer mem pas du me dal haptas Dynjas. (2x)

Ref. Nese don n`zez mem pas ta them zemer nuk ke shanc per mem pas qysh ke dasht du me dal haptaz Dynjas (4x)


Ky tekst u dërgua nga Shkurta
Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë