A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Flora Gashi - Ah Tradhti


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Un Xheloze Ti Tradhtar"


jo nuk qenka aspak e leht
keshtu nuk e kam menduar
zemren qe shum e kam dasht
sot me paska tradhetuar

ref:
2x
Ah tradhti ah tradhti
sikur mem pas ra allti
fryma ne gjoks mu ka ndal
me tjetren kur te pash djal

sa vjet jeten e ndertuam
per nje minute e shkatrruam
per ty ndoshta ben kjo loj
por une smundem ta duroj

ref:
2x
Ah tradhti ah tradhti
sikur mem pas ra allti
fryma ne gjoks mu ka ndal
me tjetren kur te pash djal


Ky tekst u dërgua nga Estra
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019