A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Flora Gashi - A Mke Dasht


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Un Xheloze Ti Tradhtar"


Per ty ndarja nuk ka pesh
dje me thoje mreteresh
kur mes nesh gjdo gje ndryshon
shum o shpirt po me mungon

ref:2x
A mke dasht a sme ke dasht
thuj t`verteten lendom nasht
se me endrra nuk jetohet
as me shum zemra coptohet

Kur ti falja buzt e kuqe
thoje do te marr per nuse
jemi mesuar bashk gjdo dit
shum o shpirt me ke merzit

ref:
2x
A mke dasht a sme ke dasht
thuj t`verteten lendom nasht
se me endrra nuk jetohet
aq me shum zemra coptohet


Lyrics submited by Estra
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019