Më mbaj mend (për 1 muaj)


Flora Gashi - Une Xheloze Ti Tradhtar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Xheloze Ti Tradhtar".
3. Video është e këngës "Une Xheloze Ti Tradhtar", por nuk këndohet nga Flora Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Flora Gashi - Une Xheloze Ti Tradhtar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"Un Xheloze Ti Tradhtar"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00Me mir sonte te them nsy
ket dashni me zor pe shty
shum me zor por spo shkon
nuk e di kur du met lan

ref:
2x
Kam nje hall kam nje mall
qe ne zemer po me kall
une xheloze ti tradhtar
prap spo mundem per tu nda

Shum te du dhe te urrej
si tja bej formul spo gjej
ah dashni qka me bane
me ke tha me ke ban krane

ref:
2x
Kam nje hall kam nje mall
qe ne zemer po me kall
une xheloze ti tradhtar
prap spo mundem per tu nda


Ky tekst u dërgua nga Estrella
Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë