A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Flora Gashi - Eja Ketu


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Un Xheloze Ti Tradhtar"


Shum Larg U Largove, Shum Vujtje m'Shkaktove Ma Ke Ber Me Qellim, Pse Oo Shpirt oO Shpirti Im...

Shum Larg U Largove Shum Vujtje M'Shkaktove Aspak Dert Nuk E Ke Pse Me Ike Pse Me Le

Eja Ketu Zemer Eja Bindu Vet Sa E Kam Pa Ty Veshtir Veq Me Vdek oo Veq Me Vdek

Eja Ketu Zemer Eja Bindu Vet sa E Kam Pa Ty Veshtir Jam Tuj Tret Jam Tuj Tret

Shum Larg U Largove Shum Vujtje M'Shkaktove Ma Ke Ber Me Qellim Pse oO Shpirt oO Shpirti Im..

Shum Larg U Largove Shum Vujtje M'Shkaktove Dashurin E Par Me Mu E Fillove
**x
Eja Ketu Zemer Eja Bindu Vet Sa Kam Pa Ty Veshtir Veq Me Vdek Oo Veq Me Vdek
**x
Eja Ketu Zemer Eja Bindu Vet Sa E Kam Pa Ty Veshtir Jam Tuj Tret Jam Tuj Tret


Lyrics submited by Sw33tn3s
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019