A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Flora Gashi - Pa Ty


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Un Xheloze Ti Tradhtar"


Ey... Ey

Kur kendooj ket kengg
zemraa don mem plaass
sott u ndaann dy zemra
qe aqq shum jan deshtt
sikuur tkeem mundsii
koheen prap me kthyy
te betohem me ktaa sy
moo sgaboj me ty||

Reff"[2x]
PA tyy e kam weshTiir
Ne shpirtt po me dheemb
keshTTuu ZEMMER nuk oshtt miir
unn pa tyy po du me u qmendd

kuur kendojj ket keng
po mbyteem ne vajj
tieteer sdi qat bajj weq po qaj po qajj po qajj...
sikuur t'keem mundsii koheen prap me kthyy
Tee beToheem me kTaa Sy
moo SgaboJ me tyy

Reff"[4x]
Pa Ty e kamm weshTiir
Ne shpirtt po me dhemb
keshTTuu zemmer nuk oshTt miir
unn PA TY po duu me u qmend


Lyrics submited by Tinnë'ëë...[x+x]
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019