Më mbaj mend (për 1 muaj)


Flora Gashi - A T'kujtohem Dashuri

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A T'kujtohem Dashuri".
3. Video është e këngës "A T'kujtohem Dashuri", por nuk këndohet nga Flora Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Flora Gashi - A T'kujtohem Dashuri  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Atje Ku Je Ti"

Këngë e albumit:

"A T'kujtohem Dashuri"

Komente

Asnjë Koment

01/07/2011

2011-07-01T22:20:43+00:00A t'kujtohem dashuri
Pa dashje te thirra
Kerkoj falje shpirti im
Qe ndodhi i njejti gabim
x2
Pa qellim e shtypa nr e vjeter
Veq ta kam cingrru
Nuk kaloj minuta ti mu lajmrove
Zemren ta kom nguc

A je gjall o zemer
Jam dashnija e vjeter

x2
A t'kujtohem dashuri
Pa dashje te thirra
Kerkoj falje shpirti im
Qe ndodhi i njejti gabim

x2
Ende nuk harrohen oret e vona
Takimet me ty
N'telefon cdo nate met than mirmbrama
Mka met shprehi

A je gjall o zemer
Jam dashnija e vjeter

x4
A t'kujtohem dashuri
Pa dashje te thirra
Kerkoj falje shpirti im
Qe ndodhi i njejti gabim


Ky tekst u dërgua nga  Ado2011
Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet