Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flora Gashi & Valon Berisha - Hajt Hopa Hopa  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Knaquni Ne Dasem"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Valon Berisha

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajt Hopa Hopa" kënduar nga Flora Gashi & Valon Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Flora Gashi & Valon Berisha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Remzie Osmani & Nexhat Osmani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Remzija...
Hajt hopa hopa hopa
Bukur kërcejn gocat
Me shami për dore
Hedhin vallen popullore

Mbrëmja jon sa ka fillu
Dalin gocat me vallzu
Nji nga nji e dy nga dy
Dalin gocat me kërcy

Lej lej lej lelej
Dalin gocat në valle
Nji nga nji e dy nga dy
Dalin gocat me kërcy

Ref...x2
Hajt hopa hopa hopa hopa
Bukur kërcejn gocat
Me shami për dore
Hedhin vallen popullore

Nexhati...
Hajde goce me kërcy
Sot është dita veç për ty
Gjith këta çuna rreth e qark
Njoni ka me t'zon merak

Lej lej lej lelej
Dalin gocat në valle
Nji nga nji e dy nga dy
Dalin gocat me kercy

Ref...x2
Hajt hopa hopa hopa hopa
Bukur kërcejn gocat
Me shami për dore
Hedhin vallen popullore

...

Ref...x2
Hajt hopa hopa hopa hopa
Bukur kërcejn gocat
Me shami për dore
Hedhin vallen popullore

Hajt hopa hopa hopa.Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet