A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Flora Gashi & Valon Berisha - Lum Kush Mer Djalin E Vetum


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2011

2011-12-01T00:00:00

Më Shumë Nga

Valon Berisha

Këngë e albumit:

"Knaquni Ne Dasem"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lum Kush Mer Djalin E Vetum" kënduar nga Flora Gashi & Valon Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Flora Gashi & Valon Berisha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...