Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flora Gashi & Valon Berisha - Un Po Ta Silli  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Knaquni Ne Dasem"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Valon Berisha

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Un Po Ta Silli" kënduar nga Flora Gashi & Valon Berisha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Flora Gashi & Valon Berisha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Flora Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet