A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Flora Gashi - Fatin Tim Vet E Ke Lyp


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

17/07/2012

2012-07-17T16:10:44

Song from the album:

"Sy Jeshili"


S'kam besu qe vjen kjo dit
Un prej teje me u largu
Asnjeher s'ja fali vetes
Pse kaq shum te kam besu

Deri tash me mu ke lujt
M'i ke vra ndjenjat e mija
T'gjitha gjerat mund t'i din
Por ti s'di çka esht dashnia

Ref...x2
Fatin ti vet e ke lyp
Tash gjithçka perfundoj
Me pas vetem pak inat
Asnjeher s'me kishe fol

Vet ke dasht me ndodh keshtu
Ti me the per ne mbaroj
E vendose fatin ton
Asnjiher ma s'te kerkoj

Deri tash me mu ke lujt
M'i ke vra ndjenjat e mija
T'gjitha gjerat mund t'i din
Por ti s'din çka esht dashnia

Ref...x2
Fatin ti vet e ke lyp
Tash gjithçka perfundoj
Me pas vetem pak inat
Asnjeher s'me kishe fol

...

Ref...x2
Fatin ti vet e ke lyp
Tash gjithçka perfundoj
Me pas vetem pak inat
Asnjeher s'me kishe fol


Lyrics submited by  arsimdiber
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019